Doğum günleri için palyaço, animatör, sihirbaz, balon süsleme
hakkimizda
hakkimizda
iletisim
Adn Organizasyon
hakkimizda

Animatör Dünyası bir ADN Organizasyon markasıdır.

2006 yılında kurulan ADN Film Yapım ve Organizasyon Tic. Ltd. Şti. olarak, kurumsal ve kişisel nice organizasyonda müşterilerimize mükemmel çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Animasyon başlığı altında sunduğumuz hizmetlerimizi, 2009 yılından itibaren “Animatör Dünyası” markamızla devam ettiriyoruz. Tiyatro – televizyon, çeşitli spor dalları, sahne sanatları, tasarım, dans, organizasyon, psikoloji ve kişisel gelişim alanındaki özgeçmişimizin oluşturduğu güçlü alt yapımızla; çok iyi bildiğimiz eğlenme /eğlendirme işini her yaş grubuyla ve her ortamda başarıyla gerçekleştiriyoruz. Kurumsal alanlarda gerek marka değerine doğru şekilde katkıda bulunacak lansman, promosyon ve sosyal sorumluluk projelerindeki katkılarımız; gerek çalışanların motivasyonunu arttıracak çalıştay ve toplu aktivitelerimiz; gerekse festival, spor organizasyonları ve eğitim kurumlarına özel çalışmalarımızla müşterilerimize doğru bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. Kişisel alanlarda da uzman kadromuzla doğum günleri, sünnet düğünleri, her türlü kutlama, özel ve tematik toplantılar gibi sizler için çok özel olan “o anların” mükemmel geçmesi için yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Animatör Dünyası ekibi olarak, memnuniyet odaklı çalışma ve kaliteli hizmet anlayışımıza değer vererek bizlerle çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.